Pomóż hospicjum

Pomoc finansowa dla hospicjum

Najważniejsza i najbardziej kosztowna w hospicjum jest opieka medyczna – zakup specjalistycznego sprzętu, zakup leków i środków medycznych. Jeśli chcesz nas wspomóc finansowo, możesz zrobić to w formie darowizny lub przeznaczając 1% podatku na Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu, prowadzącego Ośrodek Opieki Pozaszpitalnej – Hospicjum Miłosiernego Samarytanina (OPP  KRS  0000058949 ).

Mimo dofinansowania NFZ (co pokrywa ok. 60% kosztów utrzymania chorego), nie wystarcza środków na pokrycie wszystkich wydatków hospicjum. Nieustannie zachodzi potrzeba ich uzupełniania. Ten niełatwy cel, Stowarzyszenie realizuje poprzez pozyskiwanie pieniędzy ze zbiórek publicznych, koncertów i akcji charytatywnych; nie zaniedbujemy też wytrwałego występowania do samorządów, przedsiębiorstw i instytucji o darowizny finansowe czy sprzętu medycznego i codziennego użytku oraz innych usług.

Takie ośrodki jak nasze hospicjum, może funkcjonować przede wszystkim dzięki ludziom dobrej woli i wielkiego serca. Znając Państwa zaangażowanie  w sprawy społeczne i wrażliwość na ludzkie potrzeby, ośmielamy się zwrócić o rozważenie wsparcia naszej działalności, w zależności od indywidualnych możliwości.

Wpłaty online

Wpłaty dokonujesz z Przelewy24, bezpośrednio z swojego konta bankowego. Szybko i bezpiecznie.  

 

Zrób przelew>Przekaż darowiznę na hospicjum

 

Wpłata na podane numery kont

Poniżej podajemy numery kont, na które należy wpłacać pieniądze za pomocą przelewu elektronicznego z własnego banku. To sposób dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z Przelewy24.

 

Pekao S.A. I/O Wągrowiec     68 1240 3725 1111 0000 4059 2688

PKO BP S.A. I/O Wągrowiec  78 1020 3903 0000 1902 0010 1527

Adres:

Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu

Pl. kard. S. Wyszyńskiego 1

62-100 Wągrowiec

Tytułem: „Darowizna dla Hospicjum”

 

Wpłata w banku lub na poczcie

                            Tu znajdziesz: 1.   wypełniony blankiet wpłaty>>

                                                      2.  wypełniony blankiet wpłaty>>